OBR2.JPG, 55kB
 TOPlist
 

O nás

Programujeme, dodáváme a servisujeme ekonomický software Ekosoft pro firmy různé velikosti i zaměření.
EKOSOFT lze aplikovat na vedení podvojného účetnictví i daňové evidence.
Další činností je prodej a servis výpočetní techniky.

Smyslem naší činnosti je prospěšnost pro naše zákazníky.

O systému

Systém EKOSOFT byl vyvíjen v letech 1992 až 1993 jako univerzální modul pro řešení účetních, daňových a organizačních potřeb podnikatelských subjektů především pro výrobní podniky.

Celý systém prošel až po současnost rozsáhlými úpravami. V základních datových přístupech, postupech zpracování a organizaci jednotlivých úloh se po celou dobu jeho trvání nezměnil. Je to potvrzení toho, že původní záměry řešení byly správné. Díky těmto nezměněným přístupům je systém schopen programem aktuálního roku získávat informace z dat minulých let včetně finančních analýz a časových řad.

Samozřejmostí systému je kontextová dokumentace, výstupy pro úřady ve tvaru XML (podání DPH a hlášení pro ČSSZ), termínové záznamy, všechny výstupy také ve formátu PDF, faktury s platebním QR kódem, podpora různého rozlišení včetně šikoroúhlých a dotykových monitorů, datové napojení na banky, ČSSZ, PVS apod.

Instalace jednotlivých úloh na počítače a počítačové sítě je prováděna s výběrem těch úloh, které podnik pro svá řešení potřebuje. Komunikace jednotlivých úloh mezi sebou je prováděna přes externí zařízení (zpravidla flash disky), v rámci počítačové sítě nebo prostřednictví FTP přenosů.

Systém je provozovatelný na operačních systémech Windows XP a výše.

Systém je udržován také za aktivní spolupráce všech obchodních zástupců firmy, kterými jsou daňoví poradci a zkušení ekonomové. Také neustálý kontakt s klienty, pravidelná školení, zkušenosti a podněty uživatelů jsou hnacím motorem rozvoje. Stále dochází ke zvyšování úrovně ovládání a funkčního vybavení, zjednodušování způsobu práce a vylepšování zabezpečovacích a kontrolních mechanismů.